دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش تصویری اولین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها

برای مشاهده گزارش تصویری اولین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

 

برای مشاهده گزارش تصویری دومین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

قابل توجه پژوهشگران محترم
همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی خارجی محسوب می شود، و زبان رسمی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

ارائه توصیه نامه از کنفرانس برای علاقه مندان به درخواست ادامه تحصیل در خارج از کشور که در کنفرانس شرکت می نمایند، فقط به تعداد محدودی از پژوهشگران در صورت داشتن شرایط لازم و تایید ریاست کنفرانس امکان پذیر می باشد.

سلسله دوره های آموزشی
1399/05/28
سلسله دوره های آموزشی

همراه با اعطای گواهینامه بین المللی معتبر، قابل استعلام و قابل ارائه به مراکز معتبر علمی دنیا، و ارسال کتاب و سی دی آموزشی

برای اطلاعات بیشتر منوی دوره و کارگاه را در نظر گرفته، و سپس روی دوره آموزشی موردنظر کلیک نمایید.

دومین دوره آموزش آنلاین توسعه پایدار شهری بر مبنای رشد هوشمند

از 25 شهریورماه 1399

نخستین دوره آنلاین آموزشی علم فنگ شویی، از خرافات تا واقعیت

از 30 شهریورماه 1399

نخستین دوره آنلاین آموزشی طراحی فضاهای اداری بر اساس علم فنگ شویی

از 10 مهرماه 1399

نخستین دوره آنلاین آموزشی اصول طراحی داخلی با استفاده از علم فنگ شویی

از 17 مهرماه 1399

نخستین دوره آنلاین آموزشی طراحی فضاهای مسکونی بر اساس علم فنگ شویی

از 30 مهرماه 1399

باتوجه به ظرفیت محدود و هماهنگی های لازم الویت با متقاضیانی می باشد که اقدام به تکمیل ثبت نام داشتند. برای ثبت نام می بایست در قسمت "سامانه کاربران" ثبت نام کرده و سپس از فعالسازی پنل، در قسمت ثبت خدمات، نوع ثبت نام را انتخاب کرده و سپس نوع دوره آموزشی را انتخاب نمایید.