دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش تصویری اولین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها

برای مشاهده گزارش تصویری اولین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

 

برای مشاهده گزارش تصویری دومین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

قابل توجه پژوهشگران محترم
همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی خارجی محسوب می شود، و زبان رسمی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

ارائه توصیه نامه از کنفرانس برای علاقه مندان به درخواست ادامه تحصیل در خارج از کشور که در کنفرانس شرکت می نمایند، فقط به تعداد محدودی از پژوهشگران در صورت داشتن شرایط لازم و تایید ریاست کنفرانس امکان پذیر می باشد.

نخستین دوره آموزش آنلاین شهرهای هوشمند از ایده تا اجرا
1399/02/21
نخستین دوره آموزش آنلاین شهرهای هوشمند از ایده تا اجرا

نخستین دوره آموزش آنلاین شهرهای هوشمند از ایده تا اجرا

 

معرفی دوره آموزشی

با توجه به پیشرفت فناوری های اخیر در زمینه های مختلف، می توان تاثیرات آن را در برنامه ریزی و ساماندهی شهرهای جدید مشاهده کرد. در این باب موضوع شهرهای هوشمند در زمینه های مختلفی از جمله انرژی هوشمند، تحرک هوشمند و حمل و نقل، مراقبت های بهداشتی هوشمند و ... از سال 1990 مطرح شده است. اما موضوعی که تاکنون به درستی مورد توجه قرار نگرفته است، اجرای چالش بر انگیز فاکتورهای نامشخص شهرهای هوشمند در شهرهای تاریخی و باستانی با سابقه شهرنشینی و معماری ارزشمند در زیرساخت ها و ساختمان های قدیمی است. با توجه به اینکه در بسیاری از کشورهای دنیا، شهرهای تاریخی و ارزشمند معماری وجود دارند و در حفظ و حراست از آنها باید تلاش نمود، لذا در این دوره آموزشی به بررسی این چالش و دست یافتن به راهکارها و مشخصه هایی در خصوص هوشمند سازی شهرهای تاریخی و جذب گردشگران پرداخته خواهد شد.

 

مدرس: مهندس زهراالسادات اعتضادی

استاد دانشگاه و مدرس دوره های تخصصی معماری و معماری داخلی، مترجم و مولف بیش از دو جلد کتب معماری و مولف کتاب هوشمند سازی شهرهای تاریخی، سخنران مدعو سمینارها و کنفرانس های ملی و بین المللی

 

مدت دوره آموزش

16 ساعت همراه با اعطای گواهینامه بین المللی معتبر، قابل استعلام و قابل ارائه به مراکز معتبر علمی دنیا.

باتوجه به ظرفیت محدود و هماهنگی های لازم الویت با متقاضیانی می باشد که اقدام به تکمیل ثبت نام داشتند. برای ثبت نام می بایست در قسمت "سامانه کاربران" ثبت نام کرده و سپس از فعالسازی پنل، در قسمت ثبت خدمات دوره آموزشی شهرهای هوشمند را انتخاب نمایید.

 

محورها

مبانی نظری شهرهای هوشمند

بررسی پیشینه هوشمند سازی شهرها

بررسی معماری شهرهای تاریخی

هماهنگ سازی و ترکیب معیارهای شهرهای هوشمند با شهرهای تاریخی

ارائه طرح های پیشنهادی در خصوص هوشمند سازی شهرها با بافت تاریخی

برخی از امتیازات دوره آموزشی:

صدور گواهینامه معتبر بین المللی

قابلیت ارائه گواهینامه به مراکز معتبر علمی دنیا

آموزش کاربردی دوره برای دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقه مندان در حوزه شهرسازی، معماری و معماری داخلی

ارائه فایل های آموزشی به شرکت کنندگان در انتهای دوره

ارائه کتاب هوشمند سازی شهرهای تاریخی با امضای مولف به کلیه شرکت کنندگان در انتهای دوره

امکان پرسش و پاسخ در انتهای هر جلسه

ارائه طرح هایی در راستای هوشمند سازی شهرهای تاریخی و در صورت تائید طرح، ارائه آن به مراکز اجرایی و شهری با نام خود طراح.

معرفی شرکت کنندگان ممتاز به مراکز اجرایی.