دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش تصویری اولین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها

برای مشاهده گزارش تصویری اولین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

 

برای مشاهده گزارش تصویری دومین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

قابل توجه پژوهشگران محترم
همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی خارجی محسوب می شود، و زبان رسمی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

ارائه توصیه نامه از کنفرانس برای علاقه مندان به درخواست ادامه تحصیل در خارج از کشور که در کنفرانس شرکت می نمایند، فقط به تعداد محدودی از پژوهشگران در صورت داشتن شرایط لازم و تایید ریاست کنفرانس امکان پذیر می باشد.

فراخوان چهارمین کنفرانس بین‌المللی هنر، معماری و کاربردها
1399/01/19
فراخوان چهارمین کنفرانس بین‌المللی هنر، معماری و کاربردها

چهارمین کنفرانس بین‌المللی هنر، معماری و کاربردها در تاریخ پانزدهم و شانزدهم شهریورماه 1399 در کشور هند دانشگاه باهارات با حضور چهره های سرشناس بین المللی برگزار خواهد شد و علاقه‌‌مندان به شرکت در این رویداد علمی، فرهنگی و هنری می‌توانند تا تاریخ دهم مردادماه اقدام به ارسال چکیده و اصل مقالات خود نمایند.

محورهای اصلی این کنفرانس شامل «هنر و فرهنگ»، «معماری و شهرسازی»، «طراحی داخلی و صنعتی»، «فناوریهای نوین و بومی» و «کاربردهای هنر و معماری در علوم دیگر» هستند که در این دوره باتاکید بیشتر بر مباحث فرهنگی و بومی سازی دنبال می‌شوند.

 حضور چهره‌های شاخص بین‌المللی مانند مدرسین مایکروسافت، اساتید دانشگاهی برتر و کارشناسان زبده جهت انتقال تجربیات تخصصی و همچنین ارائه مباحث آموزشی، از جمله مهمترین بخش‌های این کنفرانس است که با برگزاری مسابقات ویژه به انتخاب ایده‌های نوین و پایان‌نامه‌های برتر و تجلیل از آنها خواهد انجامید. لازم به ذکر است که تمامی مقالات پذیرفته‌شده، در نشریات معتبر بین‌المللی به چاپ خواهند رسید. در این راستا پژوهشگران علاقه‌مند به شرکت حضوری یا غیرحضوری در این کنفرانس می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت www.iconfaaa.com مراجعه نمانند.